Edulood

Anu Puust (vasakul)
Anu Puust (vasakul)

Anu Puust

Anu leidis tee R-Kioskisse aastal 2000, kui ta kolis Pärnust Tallinna ja alustas kodu lähedal R-Kioskis klienditeenindajana. Praegu töötab Anu meie sisekontrolliosakonnas ja tema töö peamine sisu on kontrollinventuuride tegemine R-Kioskites üle Eesti.

 

“Ma arvan, et edu saab saavutada siis, kui on tahe edasi liikuda ja midagi ära teha. Kui mul on mõtteid, siis ma ütlen need kõvahäälselt välja, ja kui mul on missioon, siis ma lähen sellega lõpuni. Kuna R-kiosk on arenev ettevõte, siis on võimalik siin areneda ka töötajal. Karjäär ettevõttes pole pelgalt paberile kirjutatud sõna, vaid on ka reaalselt võimalik. Kõik algab iseendast!”

Katrin Punnis
Katrin Punnis

Katrin Punnis

Katrin alustas 1996. aastal R-Kioskis tööd müüjana. Aastate jooksul on ta töötanud väga paljudes R-Kioskites, kuni tal avanes võimalus hakata kontoris müügiassistendiks. Kontoritööle järgnes väike aeg Tallinna Ülemiste keskuse R-Kioski juhatajana, misjärel otsustas Katrin selle väikepoe frantsiisi võtta.

 

„Selle töö juures meeldib mulle see, et siblimist on palju, tiim on super – sellepärast sa ju tööle tuledki!“

Katrin Punnis
Katrin Punnis
Sigrit Allmets
Sigrit Allmets

Sigrit Allmets

Sigrit alustas oma karjääri R-Kioskis klienditeenindajana, seejärel töötas aasta aega kontoris sisekoolitajana ja nüüd on Tallinna Viru bussiterminali R-Kioski edukas frantsiisipidaja.

 

“Mulle hakkas R-Kioskis väga meeldima, kuna ma pole kunagi tundnud üheski ettevõttes ennast nii koduselt. See on nagu üks suur pere, kus töötajatesse suhtutakse kui pereliikmetesse, keda suunatakse, aidatakse ja toetatakse nii, et mitte keegi ei tunne ennast üksikuna. Mulle meeldib, et siin on suurepärane võimalus ennast arendada ja töö pole kunagi rutiinne.”

Liitu uudis­kirjaga